^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Sukcesy naszego ucznia

6 kwietnia 2016 roku Gminnym Ośrodku Kultury w Grodzisku Dolnym odbył się gminny etap Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom. W turnieju wzięli udział młodzi pasjonaci pożarnictwa z gminy Grodzisko Dolne. Turniej odbywał się w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych. Turniej przebiegał dwuetapowo - najpierw uczestnicy przeszli etap pisemny. W drugiej fazie odpowiadali ustnie na pytania dotyczące m.in. strażackiego sprzętu, przepisów przeciwpożarowych i struktur Straży Pożarnej w Polsce.
Zwycięzcy awansowali do etapu powiatowego. W grupie szkół podstawowych uczeń Społecznej Szkoły Podstawowej w Wólce Grodziskiej - Mateusz Buszta.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w etapie powiatowym.

straz

konkurs straacki 1 20160428 1072389801

 

Obecni na kwietniowej sesji Rady Gminy tj. 22.04.2016 r. po raz kolejny byli świadkami docenienia uzdolnionych dzieci i młodzieży. W trakcie zeszłotygodniowej sesji przyznano stypendia Wójta Gminy za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce i znaczące osiągnięcia.

Mati

W dniu 21 kwietnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły Joanna Płatek i Mateusz Buszta brali udział w finale konkursu historycznego „Odkrywamy Średniowiecze" , który odbył się w Inwałdzie. Uczniowie pomyślnie przeszli pierwszy etap, w którym należało napisać legendę o królu Władysławie Łokietku lub Kazimierzu Wielkim. W etapie finałowym, spotkało się 100 szkół z trzech województw – podkarpackiego, śląskiego i małopolskiego. Uczniowie zmagali się z pytaniami testowymi dotyczącymi średniowiecznej historii Polski.

         redniowiecze 8 20160424 1308698177inwad 001

W dniu 4 marca 2016 r. odbyła się trzecia edycja Gminnego Konkursu „Mozaiki Matematyczne", którego organizatorami są nauczyciele matematyki Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym. W tym roku konkurs również cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział również nasi uczniowie – Mateusz Buszta zdobywając II miejsce.

           mozaika 001

 

Zawody sportowe lekkoatletyczne - bieg na 60 metrów

 

 

Społeczna Szkoła Podstawowa w Wólce Grodziskiej