^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

rok szkolny 2016/2017

Dzień Babci i Dziadka 2017

 Z pewnym opóźnieniem, bo dnia 13 lutego wnuczki i wnuki ze Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wólce Grodziskiej uczcili dwa ważne święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dla licznie zebranych gości z pierwszym przedstawieniem wystąpiły przedszkolaki, recytując  wierszyki i śpiewając piosenki dla Babć i Dziadków. Tutaj każde z przedszkolaków musiało wykazać się niemałą odwagą przed indywidualnym, niekiedy pierwszym wystąpieniem z mikrofonem. Dziadkowie docenili wysiłek wnuków nagradzając ich głośnymi brawami. Uczniowie klas I a III wystąpiły ze scenkami przypominającymi różne codzienne, wesołe sytuacje zaczerpnięte z życia Dziadków. W ich występach nie brakowało również ciepłych życzeń, podziękowań i wdzięczności dla Babć i Dziadków za trud ich wychowania.

 Na zakończenie spotkania życzenia Babciom i Dziadkom złożyła Pani Dyrektor Barbara Szczęch, uczniowie zaśpiewali tradycyjne „ Sto lat", wręczyli upominki i wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 Jeszcze raz bardzo dziękujemy Babciom i Dziadkom za przyjęcie zaproszenia do naszej szkoły. Ich miłe, ciepłe słowa, pełne wdzięczności i uznania są wspaniałą motywacją do pracy z młodym pokoleniem naszych dzieci.

babcia i dziadek 7 20170213 1104405370babcia i dziadek 11 20170213 1144369963

Więcej zdjęć TUTAJ

Społeczna Szkoła Podstawowa w Wólce Grodziskiej