^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

rok szkolny 2018/2019

Niepodległościowy Piknik jesienny 2018

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Wólka Grodziska wraz ze Społeczną Szkołą Podstawową włączyło się w obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości.
23 września zaproszono mieszkańców naszej miejscowości na Rodzinny Piknik Patriotyczny. Przyjaciele naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli i licznie przybyli pod grzybka by obejrzeć program słowno-muzyczny pt.: „100 lat Niepodległa” w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej w Wólce Grodziskiej i wysłuchać koncertu Grodziskiej Orkiestry Dętej oraz wspólnie zaśpiewać pieśni patriotyczne.
W spotkaniu uczestniczyli zaproszenie goście oraz przedstawiciele Podkarpackiej Izby Rolniczej z Wiceprezesem Zarządu Panem Jerzym Bator. Pan prezes oznaczył medalem św. Izydora Oracz: Pana Krzysztofa Dąbek, Pana Stanisława Wojtynę i Pana Tadeusza Krajewskiego.
Dodatkowa atrakcją dla dzieci była możliwość uczestniczenia w konkursie plastycznym pt.: „Godło Polski”. Na konkurs wpłynęło 27 prac, które różnymi technikami przedstawiły piękno naszego symbolu narodowego.
Muzeum Ziemi Leżajskiej udostępniło na czas pikniku wystawę plenerową pt.: „Ojcowie Niepodległej”, która była dla uczestników lekcją historii z najważniejszymi wydarzeniami procesu odbudowy państwowości Polski oraz bohaterami tamtych wydarzeń.
Jak zwykle nie zawiedli nas Przyjaciele naszej szkoły. Dziękujemy im za wsparcie i poświęcony czas.

piknik jesie 2018 3 20181003 1112349007

Więcej zdjęć TUTAJ

Społeczna Szkoła Podstawowa w Wólce Grodziskiej