^Back To Top
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktualności

Osiągnięcia uczniów

KONKURSY

Rok szkolny 2018/2019

Społeczna Szkoła Podstawowa w Wólce Grodziskiej

             Uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w akademiach, uroczystościach, konkursach przedmiotowych, plastycznych oraz innych działaniach podejmowanych zgodnie z programem wychowawczym i profilaktyki szkoły. Uczniowie w tym roku szkolnym brali udział w następujących konkursach:

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

MIEJSCE

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

Oliwia Kulpa

Julia Jagustyn

Stefan Majkut

Mateusz Buszta

III miejsce - etap powiatowy

 

XVIII Powiatowy Profilaktyczny Konkurs Plakatowy ph.: „Spory i Wybory”

Izabela Śmiałek

wyróżnienie

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje dziecko obserwuje”

Milena Matuszek

Kamil Wojnar

wyróżnienie

wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Holokaust - Pamiętamy”

Julia Grzywna

wyróżnienie

Gminnego konkursu literacko-plastycznego pod hasłem: „Moja wieś – moja gmina – moja mała Ojczyzna”.

Stefan Majkut

I miejsce

Mateusz Buszta

Anna Stępień

III miejsce

wyróżnienie

Konkurs plastyczny „Palma Wielkanocna”

Filip Żak

Aleksandra Chmura

Mateusz Żak

Milena Matuszek

Anna Stępień

Jakub Lizak

Izabela Śmiałek

Dominka Świąder

Mateusz Buszta

Kinga Makosiej

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

wyróżnienie

Konkurs matematyczny         „Kangurek”

Oliwia Kulpa

Wyróżnienie za najlepszy wynik w szkole

Gminny Konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii”

Lena Kochan

II miejsce

Konkurs Bożonarodzeniowy Kartka Świąteczna

Olga Misiąg

Filip Żak

Izabela Płatek

Milena Matuszek

Michał Strug

Malwina Fus

Wiktoria Kulpa

Justyna Matyja

Julia Socha

Joanna Wróbel

Anna Stępień

Stefan Majkut

Aleksandra Chmura

Mateusz Żak

Izabela Śmiałek

Amelia Makosiej

Oliwia Kulpa

Mateusz Buszta

Zuzanna Żak

Kamila Wróbel

Julia Grzywna

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

I miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

I miejsce

I miejsce

III miejsce

III miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2018/2019

SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

w WÓLCE GRODZISKIEJ

Dyscyplina sportowa/

nazwa zawodów

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Miejsce na podium

 

  • Wojewódzki Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

 

Angelika Janusz

Oliwia Kulpa

Julia Kulpa

Amelia Makosiej

Anna Stępień

Izabela Śmiałek

Dominika Świader

Natalia Tysz

Julia Jagustyn

V miejsce

  • GMINNE IGRZYSKA DZIECI W INDYWIDUALNY TENISIE STOŁOWYM

 

 

Oliwia Kulpa

Amelai Makosiej

Izabela Śmiałek

Julia Jagustyn

Dominika Świader

Stefan Majkut

Mateusz Żak

Arkadiusz Janusz

Filip Kuczek

Jakub Miś

Alicja Tysz

Kacper Babiarz

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

·         GMINNE IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO kat. dziewcząt

•GMINNE IGRZYSKA DZIECI W DRUŻYNOWYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO kat. chłopców

Oliwia Kulpa

Amelia Makosiej

Kinga Makosiej

Alicja Tysz

Stefan Majkut

Filip Kuczek

Kacper Babiarz

Mateusz Buszta

Bartosz Grzywna

I miejsce

W eliminacjach powiatowych
II miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

  • GMINNE IGRZYSKA DZIECI W TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ

Kat. Dziewcząt

  • POWIATOWYCH IGRZYSKA DZIECI W TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ

Kat. Dziewcząt

 

Julia Grzywna

Julia Jagustyn

Angelika Janusz

Julia Kulpa

Oliwia Kulpa

Amelia Makosiej

Anna Stępień

Izabela Śmiałek

Dominika Świąder

Natalia Tysz

Kamila Wróbel

II miejsce

IV miejsce

  • GMINNE IGRZYSKA DZIECI W TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ

Kat. Chłopców

  • POWIATOWYCH IGRZYSKA DZIECI W TURNIEJU MINI PIŁKI SIATKOWEJ

Kat. Chłopców

 

Seweryn Babiarz

Arkadiusz Janusz

Filip Kuczek

Stefan Majkut

Bartosz Makosiej

Maksymilian Misztal

Jakub Miś

Norbert Niemczyk

Mateusz Żak

I miejsce

IV miejsce

  • GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

Kat. Dziewcząt

 

Julia Grzywna

Kamila Wróbel

Joanna Karakuła

Zuzanna Żak

Kinga Makosiej

Aleksandra Kuczek

Alicja Tysz

II miejsce

  • GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

Kat. Chłopców

  • POWIATOWYCH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ

Kat. Chłopców

Kacper Babiarz

Mateusz Buszta

Przemysław Dąbek

Bartosz Grzywna

Łukasz Grzywna

Adrian Makosiej

Marcin Wojnar

I miejsce

VI miejsce

  • POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MŁODZICZEK

 

Kinga Makosiej

Zuzanna Żak

Oliwia Kulpa

Julia Jagustyn

Julia Grzywna

Joanna Karakuła

Anna Stępień

Julia Kulpa

Natalia Tysz

Dominika Świąder

V miejsce

drużynowo

  • POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W SKOK W DAL

 

OLIWIA Kulpa

Jakub Miś

II miejsce

III miejsce

  • POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W BIEGU NA 1000m

Stefan Majkut

III miejsce

  • GMINNE IGRZYSKA DZIECI W INDYWIDUALNYM TURNIEJU SZACHOWYM

Milena Matuszek

Kinga Różycka

Karol Żak

Lena Kochan

Filip Żak

Kamil Wojnar

Oliwia Kulpa

Julia Jagustyn

Julia Grzywna

Stefan Majkut

Bartosz Makosiej

Norbert Niemczyk

Jakub Miś

I miejsce

II miejsce

IV miejsce

I miejsce

II miejsce

I miejsce

III miejsce

II miejsce

I miejsce

  • POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W SZACHACH INDYWIDUALNYCH

Milena Matuszek

Kinga Różycka

Karol Żak

Kamil Wojnar

Oliwia Kulpa

Bartosz Makosiej

I miejsce

II miejsce

V miejsce

IV miejsce

IV miejsce

V miejsce

  • GMINNE IGRZYSKA DZIECI W TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ KAT. CHŁOPCY

Stefan Majkut

Bartosz Makosiej

Norbert Niemczyk

Jakub Miś

Mateusz Żak

Arkadiusz Janusz

Filip Kuczek

II MIEJSCE

  • GMINNE IGRZYSKA DZIECI W TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ KAT. DZIEWCZĄT

Julia Grzywna

Julia Jagustyn

Angelika Janusz

Julia Kulpa

Oliwia Kulpa

Amelia Makosiej

Anna Stępień

Izabela Śmiałek

Dominika Świąder

I MIEJSCE

  • GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TURNIEJU CZTEROBOJU LEKKOATLETYCZNYM
  • Kat. Chłopców

Stefan Majkut

Arkadiusz Janusz

Bartosz Makosiej

Norbert Niemczyk

Mateusz Żak

Jakub Miś

Drużynowo I miejsce

  • GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TURNIEJU CZTEROBOJU LEKKOATLETYCZNYM
  • Kat. Dziewcząt

Oliwia Kulpa

Dominika Świąder

Amelia Makosiej

Julia Kulpa

Natalia Tysz

Izabela Śmiałek

Drużynowo I miejsce

  • MISTRZOSTWA POLSKI LSO W SIATKÓWCE 2019

Mateusz Buszta

V miejsce

  • XXI FINAŁ ARCHIDECJALNEGO TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Mateusz Buszta

IV miejsce

  • BIEG TERESY TUROSZ W ŻOŁYNI

Olga Misiąg

Oliwia Kulpa

I miejsce

I miejsce

  • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO JUNIORÓW I JUNIOREK W SZACHACH SZYBKICH

UKS Leżajsk

Karol Żak

VI miejsce

Powitanie lata

Powitanie lata

piknik 2019 1 20190831 2009501795

piknik 2019 2 20190831 1551869810

piknik 2019 9 20190831 1418479029

Więcej zdjęć TUTAJ

Podziękowania

W imieniu swoim oraz pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wólce Grodziskiej pragnę podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w Pikniku Rodzinnym pt.: „Powitanie lata”, który odbył się 23 czerwca 2019r.:

Pani Agnieszce Grzywna Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi za zorganizowanie wsparcia rzeczowego i finansowego oraz koordynowanie wszystkich prac organizacyjnych.

Rodzicom, ale też babciom, dziadkom, rodzeństwu oraz mieszkańcom Wólki Grodziskiej i nie tylko za liczny udział  i dobrą zabawę – dziękujemy, że byliście z nami i wytrwaliście Państwo tak licznie aż do końca imprezy.

Szczególnie dziękujemy za wspaniałe wypieki, słodkości i inne pyszności oraz za pomoc organizacyjną i rzeczową, za obsługę stoisk z: nagrodami, ciastem, sałatką, napojami, grillem i zjeżdżalnią!

Dla dzieci jeszcze raz wielkie brawa za ciekawe przedstawienie pt.: „Jak tata z mama się poznali…” oraz piosenki i wspaniałe występy taneczne.

Dzieciom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie eksponatów na wystawę „Wiejski zakątek”.

Przewodniczącej Rady Rodziców za organizacje atrakcji dla dzieci i promocję pikniku.

Dziękujemy licznie przybyłym gościom, w tym przedstawicielom lokalnego samorządu:

- Panu Mariuszowi Jasic Zastępcy Wójta,

- Panu Kazimierzowi Matuszek Przewodniczącemu Rady Gminy,

- Panu Rafałowi Krakowskiemu Kierownikowi KRUS w Leżajsku,

- Panu Sylwestrowi Różyckiemu Radnemu Gminy Grodzisko Dolne,

- Panu Krzysztofowi Dąbek – Sołtysowi Wólki Grodziskiej,

- Ojcu Adamowi Stępień z Klasztoru Ojców Bernardynów z Jelnej.

Szczególne podziękowania kierujemy do darczyńców, którzy wnieśli swój wkład w tegoroczny Piknik Rodzinny.

Bez wsparcia finansowego i rzeczowego nasza impreza nie prezentowałaby się tak okazale.

Darczyńcami Pikniku Rodzinnego byli:

Starostwo Powiatowe w Leżajsku,

Urząd Gminy Grodzisko Dolne,

Muzeum Ziemi Leżajskiej,

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Grodzisku Dolnym,

Delikatesy Centrum w Grodzisku Dolnym,

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Leżajsku,

Alina i Stanisław Burda Sklep Grodzisko Górne,

Szkółka Roślin Ozdobnych w Giedlarowej,

Salon Kosmetyczny LEJDIS w Grodzisku Dolnym,

Kwiaciarnia WIKTORIA w Leżajsku,

Biuro Ubezpieczeń PROKER w Leżajsku,

Sklep Wędkarski w Leżajsku,

Sklep Zoologiczny CZTERY ŁAPY w Leżajsku,

Firma ARCUS SOFT w Leżajsku,

Zakład Fotograficzny FOTO KULPA w Leżajsku,

Księgarnia EURYDYKA,

F.H. U E&D GSM w Leżajsku,

Sklep GARDEN w Grodzisku Dolnym,

Sklep Wielobranżowy w Żołyni,

Przyjaciele naszej szkoły.

 

Bez Was wszystkich nasza zabawa z pewnością nie byłaby taka udana.

Dziękujemy i zapraszamy już we wrześniu.

 

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wólce Grodziskiej

Barbara Szczęch

wraz z pracownikami

 

 

 

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 oraz pożegnanie klasy VIII

W środę 19.06.2019 r. uczniowie klasy VIII zorganizowali apel „na wesoło” z okazji zakończenia roku szkolnego oraz zakończenia nauki w obecnej szkole.  Absolwenci  przedstawili w formie słowno-muzycznej życie w szkole począwszy od zerówki, a skończywszy na klasie VIII. Nie obyło się bez uśmiechów oraz wielu łez. Klasa VII życzyła starszym kolegom i koleżankom dużo sukcesów na dalszej ścieżce edukacyjnej.

Po zabawnym pożegnaniu przygotowanym przez uczniów klasy VIII obejrzeliśmy prezentację multimedialną ukazującą naszych ósmoklasitów na przestrzeni 9 lat. Krótkie wspomnienie, którego autorem byli: Mateusz Buszta i Alicja Tysz absolwenci kl.VIII pt: "Ostatnia lekcja" wzruszyło i rozbawiło wszystkich.

W tym dniu uczniowei klasy VIII zrobili całej społeczności szkolnej wielka niespodziankę-przedstawili zabawne scenki z życia szkoły. Śmiechu było co nie miara. Życzymy dalszych sukcesów w nowej szkole.

zakoczenie 2018 19 1 20190831 1930307852

zakoczenie 2018 19 4 20190831 1804807115

zakoczenie 2018 19 9 20190831 1329948032

Więcej zdjęć TUTAJ

Społeczna Szkoła Podstawowa w Wólce Grodziskiej